חוות הדר (דגני לשעבר)
 
 
 
 
 
 
072-2594528
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

החווה שלנו

 
 

שיקום וטיפול וטרינרי

 
במסגרת פעילותינו בחוות הדר, אנחנו מקבלים פניות של אנשים טובים, שמעוניינים לעזור לחיות במצוקה – למשל בעקבות מעורבות בתאונות דרכים, מקרי התעללות והזנחה – וכן בחיות משוטטות. אנחנו מגיעים אל המקום, מחלצים את החיות, ומעניקים להן טיפול ראשוני. לאחר מכן אנחנו מפנים את החיות הפצועות או המוזנחות אל החווה שלנו – שם הן מתחילות בתהליך של שיקום וטיפול הניתן בפיקוח וטרינרי צמוד. לאחר החלמתן, אנחנו ממשיכים לטפל בהן במסירות ובאהבה רבה, וממשיכים לשכן אותן אצלנו, או מוצאים להן בית נעים לחיות בו.
 

טיפול באמצעות בעלי חיים

 
בשנים האחרונות טיפול באמצעות בעלי חיים, ובדגש על רכיבה טיפולית, הפך להיות פופלרי מאוד בארץ. מדובר בטיפול שהוכח כי הוא משפר תפקודים מוטוריים, תקשורתיים ורגשיים, שכן מדובר בטיפול המאופיין בקבלה ללא תנאים, מגע, תגובות ספונטניות וקשר בלתי אמצעי. הטיפול מתאים מאוד לאנשים עם בעיות פיזיות, נפשיות, רגשיות והתנהגותיות. הטיפול מתאים במיוחד במי שסובל מבעיות קשב וריכוז, מאוטיזם או מהיפראקטיביות, אך הוא מתאים גם למגוון בעיות בריאותיות ורגשיות.
 
 
 

פינת חי / ליטוף

 
בחוות הדר קיימת פינת חי להנאת האורחים ובעיקר הילדים. החיות החמודות מעלות חיוך על הפנים שלהם ועושות טוב על הלב לאנשים בכל טווח הגילאים, מפעוטות ועד מבוגרים.

בפינת החי שלנו תמצאו סוסי פוני לילדים, שעליהם ניתן לרכוב. כמו כן מתקיימות במקום האכלות של ארנבים, עיזים, תרנגולים ואורחים מפתיעים נוספים, וקיימת כמובן גם הזדמנות ללטף אותם.

רצוי לברר מראש עם הצוות מתי שעות ההאכלה, ולהגיע לאחר תיאום.
 
נשמח לעמוד לשירותכם ולענות על כל שאלה שיש לכם על החווה.
אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר או להתקשר: 072-2594528